Szeroka gama rowerów damskich marki Romet

Pierwotne bicykle w bardzo płynny sposób przeszły do codziennego życia wielu ludzi na świecie i stały się nieodzownym kompanem towarzyszącym w aktywnym i mobilny życiu.Typowy współczesny rower najczęściej wykonany jest ze stali lub innych stopów i kompozytów. Zastosowanie coraz nowszych technologii sprawia, że rowery są coraz bardziej funkcyjne, wygodne i szybsze. Jazda na rowerze jest bardzo przyjemna i ma bardzo pozytywny wpływ na zdrowie człowieka. W wielu krajach takich jak Holandia rower stał się głównym i jednym z najczęściej stosowanych środków transportu.

Rowery miejskie dla pań

rowery damskie romet W obecnym świecie jest wiele firm, które specjalizują się w tworzeniu nowoczesnych jednośladów do wykorzystania na wielu płaszczyznach. W Polsce już od ponad kilkudziesięciu lat dużym powodzeniem i popularnością cieszy się marka Romet. Marka ta produkuje rowery dla dzieci, mężczyzn i kobiet. Wśród wielu modeli są rowery crossowe, trekkingowe, MTB, miejskie a także elektryczne. Na dużą uwagę zasługuje kolekcja rowerów stworzona z myślą o nowoczesnych kobietach. Różnorodne rowery damskie Romet charakteryzuje bardzo efektowny design, odważna kolorystyka a także wysoka jakość. Wśród wielu modeli dużą grupę stanowią rowery miejskie przeznaczona dla płci pięknej. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technicznych, w połączeniu z bardzo tradycyjnym wyglądem, piękną estetyką retro daje możliwość poruszanie się po miejskich drogach ekskluzywnym i niepowtarzalnym jednośladem. Wśród rowerów damskich możemy wyróżnić różne rozmiary ram, które można dopasować do indywidualnych parametrów i specyfiki wykorzystania jednośladu. Wśród szerokiej gamy rowerów znajdują się również rowery przeznaczone do sportowej jazdy po górach, zróżnicowanym terenie oraz przeznaczone na długodystansowe trasy. Wszystkie rowery przeznaczone dla pań mają odpowiednio dobraną ramę, geometrię, ergonomię oraz detale konstrukcyjne. Są bardzo funkcjonalne i wygodne, a przy tym wykonane z dużą starannością i estetyką. Na przełomie lat firma Romet idealnie wpasowała się  w nowe standardy obowiązujące przy produkcji i projektowaniu rowerów. Współpraca z najwyższej klasy producentami osprzętu rowerowego, spowodowała powstanie bardzo dobrej jakości rowerów. Poza funkcjonalnością i pięknym wyglądem użytkowane rowery są bardzo bezpieczne i niezawodne.

Damska kolekcja rowerów marki Romet znalazła duże zainteresowanie na rynku polskim i światowym. Rozwój firmy i wieloletnie doświadczenie zaowocowały stworzeniem wielobarwnych kolekcji rowerów damskich do dziennego użytku w miejskich przestrzeniach, a także dla kobiet lubiących wyzwania i aktywny styl życia. Miejskie i sportowe rowery wykazują się bardzo dobrymi rozwiązaniami technicznymi przystosowanymi do ciała kobiety, dzięki czemu są bardzo bezpieczne i funkcjonalne.