Sposoby na przedłużanie paznokci

Każda z kobiet na pewno wie, co oznacza złamany paznokieć. Niestety zdarza się, że paznokcie łamią się tuż przed ważną uroczystością, co rodzi spory problem. Mamy wtedy możliwość skrócenia wszystkich paznokci do jednej długości lub po prostu przedłużenie jednego paznokcia, który uległ uszkodzeniu. Oczywiście paznokcie możemy przedłużać na różne sposoby. Większość pań chętnie w tej sytuacji sięga oczywiście po żel. Jednak są także zwolenniczki nieco lżejszych metod.

Jak przedłużyć paznokcia?

extend base do przedłużania paznokciZ pewnością niejednokrotnie byłyśmy złe, po akurat w bardzo ważnym dla nas momencie, nasz paznokieć nagle się złamał. Wobec tego warto mieć pod ręką kosmetyki, które pozwolą nam szybko uporać się z kłopotliwą sytuacją. Dobrym wyborem będzie Extend Base do przedłużania paznokci. Jest to specjalistyczna baza, którą możemy zdziałać cuda w temacie odbudowy paznokci. Baza ta jest oczywiście znacznie gęstsza od klasycznych możliwości. Dlatego opłaci nam się mieć ją w każdej chwili pod ręką. Bazę tą kupimy w większości punktów Semilac. Możemy również zdecydować się na zakup online, gdzie zapłacimy znacznie mniej. To oczywiście świetny sposób na pewne oszczędności. Baza Extend Base ma różne ceny i bardzo często możemy znaleźć ją w promocyjnej cenie. Na pewno przyda nam się wielokrotnie, w momencie, gdy będziemy chciały niewiele przedłużyć paznokcie. Musimy pamiętać o tym, że dłuższe przedłużenie może niestety nie wytrzymać, dlatego warto brać pod uwagę taki wariant. Jeśli chcemy mieć naprawdę długie paznokcie, a nasze naturalne nawet nie wystają poza opuszek palca, najlepiej będzie zdecydować się na przedłużanie żelem. Z pewnością będą one łatwiejsze do wykonania, a dodatkowo będą się znacznie dłużej trzymały. Mimo wszystko warto mieć pod ręką awaryjny produkt, jakim bez wątpienia jest oczywiście specjalna baza, którą można przedłużyć paznokcie. Tego typu bazy produkowane są przez różne firmy, jednak tak naprawdę warto dowiedzieć się jaką jakość prezentują konkretne produkty.

Poszukując metody przedłużania paznokci, warto będzie sprawdzić różne możliwości. Dużo oczywiście zależy głównie od tego, jakie mamy wymagania oraz jakie są nasze naturalne paznokcie. Z pewnością znajdziemy dla siebie najlepszą opcję, która spełni nasze oczekiwania. Jeśli chcemy przedłużyć paznokcie delikatnie, to najlepiej będzie zdecydować się na zakup specjalnej bazy, która pozwoli nam na uzyskanie świetnego i naturalnego efektu. Poszukujmy dla siebie sprawdzonych opcji, które pozwolą nam mieć piękny manicure.