Leżaki plażowe do odpoczynku nad wodą

Leżaki plażowe do odpoczynku nad wodą

W domu moim i partnera mamy wybudowany ogromny basen. Częściowo przysłonięty wielkim baldachimem, składanym na zimę, a część jest przystosowana do opalania się i wygrzewania na słońcu. Cały teren wokół jest pięknie wyłożony specjalnymi, antypoślizgowymi płytkami, odpornymi na warunki termiczne, a sam basen ma pokrywę, aby można go zamykać w zimne dni. Wszystko jest dostosowane do naszej polskiej pogody, która bywa zmienna. Nad samym obiektem wodnym mamy ładnie przygotowany kącik wypoczynkowy, złożony z dobrze wyglądających i trwałych mebli. Na zestaw składają się cztery leżaki ze stojaczkami na drinki i różne bibeloty, duży stolik i parasole przy każdym siedzeniu.

Wylegiwanie się na leżakach plażowych nad basenem

wygodny leżak plażowyUwielbiam spędzać wolny czas nad wodą w ogrodzie za moim domem, Adrian dołącza do mnie również w każdej niezapełnionej przez jego zespół muzyczny chwili. Każde z nas siada wtedy w swoim fotelu, za który robi wygodny leżak plażowy. Mamy przy nich małe stoliczki, na nich leżą przekąski i napoje przygotowane przez naszą panią gosposię oraz książki. Siedzenia są w pięknym, matowym czarnym kolorze z materiału, jakim jest technorattan, co powoduje, że są jednocześnie lekkie i wytrzymałe na zmiany pogody, nie rusza ich deszcz, wiatr czy słońce, które spieka nasze ciała. Są wykonane z delikatnej plecionki, subtelnie oplatających metalowe części stelaża leżaka, jednocześnie zapewniając elastyczność mebla, odkształcając się pod wpływem ciężaru człowieka i wracając do swojej poprzedniej formy natychmiast po zwolnieniu ich z pracy wykonywanej podczas zasiadania na nich każdego z nas. Na naszych leżakach leżą miękkie poduszki, a w razie chłodu można się przykryć flanelowymi kocami w stonowanych kolorach, ułożonych na dolnych półkach stoliczków będących dodatkiem do plażowych mebli.

Kiedy tylko pogoda robi się słoneczna, temperatura wzrasta powyżej 20 stopni Celsjusza to wyciągamy z Adrianem nasze meble ogrodowe i cały wolny czas spędzamy na leżaczkach popijając orzeźwiające napoje i zajadając się chłodnymi owocami, jednocześnie czytając książki i słuchając muzyki lub pluskając się z naszymi zwierzakami w basenie. Każdy pobyt na podwórku naszej posiadłości, korzystając z naszych mebli, sprawia nam niesamowitą przyjemność, bo fotele plażowe są tak wygodne, że można na nich robić wiele rzeczy, również dokonywać popołudniowych drzemek pod osłoną parasola przeciwsłonecznego. Wyposażenie naszego ogrodu jest także bardzo ładne, gdyż mój zmysł estety nie pozwala na kupno niewyglądającego dobrze sprzętu, który miałby stać w moim domu.