Kto w Krakowie wykona instalację odgromową?

Kto w Krakowie wykona instalację odgromową?

Niedawno dowiedziałem się, że odziedziczyłem po swoich pradziadkach mały, drewniany domek pod lasem w okolicach Krakowa. Po załatwieniu wszystkich spraw spadkowych, doszedłem do wniosku, że w nim zamieszkam. Musiałem go tylko całkowicie wyremontować, ponieważ od dłuższego czasu nikt w niego nie inwestował, i znajdował się on, delikatnie mówiąc, w opłakanym stanie. Jedną z pierwszych rzeczy, w jakie zdecydowałem się zainwestować była instalacja odgromowa. Musiałem znaleźć elektryka, który będzie miał odpowiednie uprawnienia do jej wykonania.

Zamówiłem projekt instalacji odgromowej

instalacje odgromowe w krakowieWiedziałem, że instalacje odgromową może wykonywać tylko osoba, która posiada do tego odpowiednie uprawnienia. Zresztą, zależało mi na tym, aby wykonać taką instalację odgromową rzetelnie i profesjonalnie, ponieważ mój dom z racji położenia, był bardzo mocno narażony na ewentualne szkody przyniesione przez burze i inne anomalie atmosferyczne. Miałem znajomego, który ukończył technikum elektryczne. On sam nie miał uprawnień do wykonywania instalacji odgromowych, ale polecił mi kogoś kto wykonuje instalacje odgromowe w krakowie. Dowiedziałem się od niego, że jest to wybitny specjalista od instalacji odgromowych, który nie tylko wykona dla mnie rzetelny i konkretny projekt takiej instalacji odgromowej, ale także przygotuje fachową wycenę i zamontuje instalacje odgromową w moim domu. Nie mniej ważne było dla mnie to, że miał on bardzo niskie, przystępne ceny, jedne z najlepszych na rynku, a do tego bardzo pozytywne rekomendacje poprzednich klientów. Zadzwoniłem do niego, na podany mi przez znajomego numer telefonu i umówiłem się z nim na spotkanie. Wstępnie umówiliśmy się na następny tydzień. Byłem zadowolony z tego terminu, a nawet byłem przygotowany że taki specjalista będzie miał dosyć napięte terminy. Tym czasem, bardzo szybko i sprawnie wykonał on dla mnie projekt instalacji odgromowej mojego mieszkania i już kilka dni później dostarczył wycenę usług i całkowity kosztorys instalacji odgromowej.

Byłem bardzo zadowolony z tego projektu, ponieważ instalacja odgromowa miała zostać wykonana ze sprzętu i elementów najwyższej jakości, na które sam producent dawał kilkunastoletnią gwarancję, a ich cena wcale nie była zbyt wygórowana. Jeśli chodzi o koszty montażu również były one dosyć przystępne. Znajomy miał stuprocentową rację, kiedy mówił, że ten elektryk wykona dla mnie instalację odgromową w bardzo dobrej cenie. Nie mówiąc już o tym, że zamontował ją estetycznie i bardzo ładnie prezentowała się ona na fasadzie budynku.