Zespół na wesele czy DJ?

Zespół na wesele czy DJ?

Moje wesele zbliżało się wielkimi krokami, a ja nadal nie wiedziałam co z muzyką. Wahałam się czy lepiej jest zatrudnić DJ-a, czy może jednak zespół weselny. Chciałam, żeby wszyscy goście świetnie się bawili, zarówno ci młodsi jak i starsi. Cenowo obie opcje wychodziły bardzo podobnie, zatem to nie była decydująca kwestia. W Siedlcach znalazłabym także zarówno zespoły, jak i DJ-ów. Jak mogłam wreszcie podjąć ten trudny wybór, by każdy był zadowolony z efektu końcowego?

Profesjonalny zespół na wesele

zespół na wesele siedlceDługo się wahałam, radziłam różnych osób i w końcu postawiłam jednak na zespół na wesele siedlce. Spotkałam się z zespołem, rozmawiałam z każdym z członków. Przesłuchałam ich piosenki jakie umieścili na swojej stronie internetowej, a także sprawdziłam cały repertuar. Chciałam zdobyć o nich jak najwięcej informacji, tak by mieć gwarancję udanego wesela. Wszyscy z zespołu wydawali mi się bardzo mili, jak również mieli profesjonalne podejście do tematu. O wszystkim mogłam z nimi rozmawiać i negocjować. Wspólnie ustaliliśmy pełen repertuar, termin, godzinę, stawkę i tym podobne. Czekałam z niecierpliwością na swoje wesele, bo wiadomo, plany planami, ale w rzeczywistości wiele rzeczy może się nie udać. Jednak muzyka na weselu to była najlepsza część. Muzycy faktycznie się postarali i dawali z siebie wszystko. Śpiewali dobrze, nagłośnienie także było dobrze przygotowane, a dodatkowo organizowali świetne zabawy weselne. Goście chętnie wchodzili na parkiet, jak również uczestniczyli w grach i konkursach. Nie były to jednak żenujące zabawy, jakie często się spotyka na przyjęciach weselnych, tylko zabawy z klasą. Poza tym nie chcieliśmy mieć za dużo gier, tylko żeby było więcej tańca. Muzyka grała do białego rana. Postawiłam na zróżnicowane kawałki, więc były i hity lat 80 i współczesne przeboje, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Tak by każdy znalazł coś dla siebie. Wiadomo, gusta są różne, ale im więcej różnych piosenek tym większa szansa że coś się trafi przyzwoitego dla nas. Jeden lubi rock, drugi pop, a trzeci znane polskie szlagiery.

Jestem zadowolona, że zatrudniłam właśnie siedlecki zespół na wesele, a nie DJ-a. On może lepiej mi miksował przeboje, czy miałby jakieś lasery i urządził pokaz, ale to nie to samo co muzyka na żywo. On na pewno nie prowadziłby tak fajnie zabawy, bo umieją to tylko doświadczeni wodzirejowie. Grunt, że moje wesele się udało. Chętnie bym jeszcze poszła na tak dobrze zorganizowaną zabawę, ale do kogoś, bo organizacja wesela jest bardzo stresująca.