Wykorzystanie bluzy jednorożec z kokardką

Wykorzystanie bluzy jednorożec z kokardką

Każdy rodzic zna ten problem, gdy musi szybko wyjść z domu, a jego dziecko nie chce się ubrać. Z pewnością mogą być różne przyczyny takiego zachowania, jednak są sytuacje, w których musimy być pewni, że nie będziemy musieli poświęcić całego poranka na ubieranie rozbrykanego malucha, ale przeprowadzimy ten proces sprawnie. Warto więc już wcześniej zastanowić się jaką zastosować strategię aby wszystko poszło zgodnie z naszym planem i abyśmy nie spóźnili się na planowane spotkanie.

Zastosowanie bluzy jednorożec z kokardką

bluza jednorożec z kokardkąJak wspomniano powyżej, jeżeli któregoś dnia mamy ważne spotkanie i zależy nam, aby szybko wybrać siebie i nasze dziecko, warto wcześniej zastanowić się chwilę, w jaki sposób to zrobić, aby była to dla nas obojga przyjemność. Z pewnością dobrym pomysłem jest porozmawianie z dzieckiem o tym, jak bardzo nam zależy, żeby następnego dnia zebrać się szybko i obiecanie mu, że jeżeli to się uda, to popołudniu będziemy mieli dla niego nagrodę niespodziankę. Innym dobrym pomysłem jest także pozwolenie dziecku na samodzielne wybranie ubrania na następny dzień. W przypadku, gdy w większość dni zajmują się tym rodzice, taka prosta czynność może sprawić mu dużo radości, a także wzbudzić oczekiwanie na następny dzień, kiedy będzie mogło ubrać się w przygotowaną przez siebie kreację. Jeszcze innym dobrym pomysłem jest posiadanie ubrań, które dziecko lubi i z tego powodu chce się w nie często ubierać. Jedną z takich kreacji może być bluza jednorożec z kokardką. Jest to pomysł dobry szczególnie dla dziewczynek, które lubią różnego rodzaju baśniowe stwory. Możemy razem z dzieckiem nadać imię naszej bluzie i sprawić, że dziecko będzie ją traktowało jak ulubioną przytulankę, a dzięki temu bardzo chętnie ubierze się w nią, nie protestując gdy nam się spieszy. Dodatkowo kokardka może sprawić, że nasze córka poczuje się wyjątkowo i elegancko i będzie chciała jak najszybciej pokazać koleżankom swoją nową kreację, co przyspieszy nasz poranny proces ubierania się i wychodzenia z domu.

Podsumowując, jeżeli zależy nam określonego dnia na szybkim wyjściu z domu, warto przemyśleć wcześniej odpowiednią strategię, którą zastosujemy tego dnia, aby uniknąć porannego marudzenia. Jednym z dobrych pomysłów jest kupienie dziecku ubranka, które mu się spodoba i w które samo będzie chciało jak najszybciej się ubrać i pokazać się w nim koleżankom. Jednym z takich pomysłów dla dziewczynki może być bluzka jednorożec z kokardką. Bez wątpienia wzbudzi ona pozytywne skojarzenia u wszystkich małych dziewczynek.