Stylowe łóżka dla dzieci

Stylowe łóżka dla dzieci

Urządzając pokój dla naszego dziecka staramy się, aby był przytulny i funkcjonalny. Dobieramy praktyczne mebelki i dodatki aby pokój był wyjątkowy. Staramy się aby styl był odpowiedni dla dziecka wybierając odpowiedni kolor ścian lub motywy z bajek., wszystko po to aby nasze dzieci czuły się wyjątkowo. Musi pamiętać o tym, że równie ważne jest aby zadbać o odpowiedni sen naszych pociech wiec szukamy wygodnego i funkcjonalnego łóżka.

Baldachim w łóżku 

łóżka z baldachimem dla dzieciJakie łóżko jednak będzie najlepsze dla naszej pociechy? Okazuje się, że nie jest to taki prosty wybór. Musi mieć ono odpowiedni rozmiar, ponieważ nasze dzieci rosną więc nie może być za małe. Musimy również zadbać o odpowiedni materac aby nasze dziecko mogło spać wygodnie. Potem zwracamy również uwagę na wygląd takiego łóżka. Chcemy, żeby było częścią całości pokoju a jednocześnie aby kojarzyło się dziecku na przykład z ulubioną bajką. Kiedy stałam przed wyborem łóżka dla mojego dziecka przed długi czas nie wiedziałam na jaki wzór łóżka się zdecydować. Wtedy podczas poszukiwań w internecie natknęłam się na łóżka z baldachimem dla dzieci. Nie ukrywam, że bardzo mnie zainteresowały i stwierdziłam, że to właśnie może być idealne łóżko do pokoju mojego dziecka. Zaczęłam więc przeglądać ofertę. W asortymencie sklepu było wiele kolorowych i bajkowych wzorów. Bardzo spodobał mi się ich wygląd. Dostępny są w dwóch wariantach. Na jednym z nich baldachim jest zamontowany do ramy łóżka, a w drugim podwieszany na suficie. Co ciekawe taki łóżeczka są dostępne już od rozmiaru dla niemowlaka więc można kupić takie łóżeczko nawet la bobasa. Tak zaciekawiły mnie te łóżka, że postanowiłam kupić takie dla swojego dziecka. Uznałam, że idealnie będzie pasowało do stylu w jakim urządzam aktualnie pokój dla mojego malucha. Musiałam wybrać tylko odpowiedni wzór według gustu mojego dziecka. Najfajniejsze w tych łóżkach jest to, że mają bardzo prosty montaż więc każdy bez problemu sobie poradzi z tym sam w domu bez pomocy fachowca.

Kiedy już udało mi się złożyć łóżko i wstawiłam je w wyznaczone dla niego miejsce idealnie pasowało do całego wystroju. Dodało pomieszczeniu elegancji i wręcz zachwycało wyglądem. Moje dziecko nie mogło wyjść z zachwytu kiedy zobaczyło łózko z wiszącym baldachimem. Uważam, że taki rodzaj łóżek to bardzo fajna sprawa dla każdego dziecka. Dzięki temu może poczuć się bardziej wyjątkowe. Wręcz tak jakby żyło w komnacie królewskiej z ulubionej bajki, a ja jestem zadowolona z wyboru i szczęścia mojej kochanej pociechy.