Rower Kross dla kobiet

Rower Kross dla kobiet

 

Moja rowerowa historia jest dość krótka. Pamiętam do dziś mój pierwszy rower i moje pierwsze kroki na nim. Pamiętam, że to właśnie mój tata był tą osobą, która nauczyła mnie jeździć na rowerze. Do dziś pamiętam polanę w pobliskim lasku, na którym uczyłam się jeździć oraz kij wetknięty w bagażnik, za pomocą którego mój tata pomagał mi się rozpędzić. To były szczęśliwe chwile. Ponieważ rower nie mieścił się w naszym małym mieszkaniu, trzymaliśmy go na balkonie. Potem przez jakiś czas chyba nie miałam roweru, bo nie mam żadnych wspomnień.

Uniwersalny rower Kross

damski rower krossDopiero jakoś po dziesiątych urodzinach, miałam chyba kilkanaście lat, kiedy tata kupił mnie i bratu rowery na dzień dziecka. Do dziś pamiętam tę radość, którą wtedy czuliśmy. Rowery były zwykłymi rowerami z supermarketu, ale nam wydawały się najwspanialsze w świecie. I rzeczywiście były bardzo dobrej jakości, mój służył mi świetnie przez przynajmniej dziesięć lat, a na lekko przerobionym rowerze mojego brata teraz jeździ nasz tata. W końcu jednak go mocno wyeksploatowałam i nadeszła pora na zakup nowego. Kupiłam sobie zwykły, tani rower miejski w sklepie sportowym. Dobrze mi służył przez kilka lat, aż do momentu, gdy został skradziony sprzed drzwi mojego mieszkania. Była to dość przykra sprawa, nie był wiele wart, a dla mnie zakup nowego roweru stanowił jednak dość duży wydatek. Zdecydowałam się jednak przy tej okazji kupić markowy rower. Po dłuższej rozmowie w sklepie z rowerami ze sprzedawcą kupiłam damski rower Kross. Ten rower był bardzo dobry i dodatkowo miał świetny stosunek jakości do ceny. Posiadał wiele bardzo dobrych części renomowanych producentów i jestem pewna, że starczy mi jeszcze na wiele lat jeżdżenia. Od razu jednak zakupiłam bardzo porządne zabezpieczenie przed kradzieżą. Tym razem na pewno będę bardziej dbała o to, by nikt mi go nie skradł. Kupiłam sobie rower górski, bo doszłam do wniosku, że taki będzie najbardziej uniwersalny i odpowiedni do moich potrzeb. Będę mogła nim jeździć zarówno po mieści, jak i na wycieczkę do lasu.

Warto jest zainwestować w markowy rower, ponieważ taki rower na pewno na długo starczy, szczególnie, jeśli będzie odpowiednio zabezpieczony przed kradzieżą. Dzięki zastosowaniu bardzo dobrych części renomowanych producentów, użytkowanie takiego roweru jest bardzo komfortowe. Poza tym markowy rower jest lżejszy od innych rowerów i na pewno jest dobrą inwestycją dla każdego miłośnika jazdy rowerowej. Warto także zainwestować w dobre zabezpieczenie przed kradzieżą.