Renomowana hurtownia artykułów bhp

Renomowana hurtownia artykułów bhp

Obuwie pracownicze było jednym z najczęściej wymienianych elementów stroju pracowniczego na naszym zakładzie, głównie ze względu na duże zużycie, w szczególności na stanowiskach używających narzędzi elektrycznych czy chemikaliów. Z racji iż wszystkie stanowiska wymagały odmiennych rodzajów obuwia, zwykle zamawialiśmy ilości potrzebne na konkretny moment, w razie zużycia sprzętu pracowniczego. Jednak od pewnego czasu rozważaliśmy zrobienie większego zapasu, by wszystkie wnioski o wymianę obuwia można było zrealizować od ręki.

Polecana hurtownia wyposażenia pracowniczego

obuwie bhp hurtowniaWedle pierwszych ustaleń, ilości obuwia jakie wymagane były do zapewnienia przynajmniej trzykrotnej możliwości wymiany wyposażenia każdemu z naszych pracowników były tak duże, iż żaden okoliczny sklep z artykułami pracowniczymi nie posiadał wystarczających ilości by choćby częściowo zrealizować zamówienie. Mieliśmy co prawda możliwość by obuwie zamawiać częściowo, choć nie była to dla nas atrakcyjna opcja, gdyż znacznie bardziej preferowany był jednorazowy zakup. Problemy z dostępnością rozwiązała jedna z największych hurtowni artykułów bhp w kraju. Sprzęt pracowniczy i obuwie bhp hurtownia sprzedawała w bardzo szerokiej gamie odmian i rodzajów, a samo obuwie pochodziło od najbardziej renomowanych producentów. Mimo obszernej oferty i bardzo dużych możliwości realizacji zamówienia, ceny hurtowni pozostawały konkurencyjne, zwłaszcza biorąc pod uwagę zamówienia na duże ilości wyposażenia. Obuwie dostępne w ofercie przeznaczone było niemal do każdego istniejącego stanowiska pracy, nie tylko tych funkcjonujących w zakładach przemysłowych ale również na obiektach handlowych czy nawet placach budowy. Dostępne było w bardzo dużej ilości rozmiarów, dzięki czemu skompletowanie sprzętu dla wszystkich pracowników okazało się kwestią czasu i prawidłowego sprawdzenia listy zapotrzebowania.

Co więcej, hurtownia posiadała na stanie iście zastraszającą ilość towaru, a w razie mało prawdopodobnego braku któregokolwiek z artykułów na stanie, istniała możliwość zamówienia go bezpośrednio od producenta, choć w dalszym ciągu po cenie hurtowej, bez najmniejszego problemu. Hurtownia okazała się tym bardziej atrakcyjnym miejscem na zaopatrzenie się w sprzęt pracowniczy, iż oferowała dogodne warunki dostawy i rabaty, dostosowane do wielkości zamówienia. Przy tak dużym zleceniu jak nasze, przeznaczonym dla całego zakładu, prawie jedna czwarta zamówienia zwracała się w zniżkach, jakie otrzymywaliśmy po jego opłaceniu.