Pokój z betonowymi płytami na ścianie

Pokój z betonowymi płytami na ścianie

Zakup własnego mieszkania był od dawna moim marzeniem. W końcu nadeszła ta chwila, więc zaczęłam się rozglądać nad odpowiednim lokum. Dosyć szybko znalazłam takie, które mi się naprawdę spodobało. Nadszedł więc czas wyboru wystroju do poszczególnych pomieszczeń. Bardzo się cieszę, że mam możliwość całkowitego dopasowania estetyki poszczególnych wnętrz do swoich indywidualnych upodobań. Dzięki temu mogę sobie stworzyć takie otoczenie, w którym zawsze się będę dobrze czuła.

Betonowe płyty na ścianie sypialni

płyty betonowe na ścianęNiedawno zakochałam się w minimalistycznych, niebanalnych wnętrzach. Odpowiednio dobrane elementy mogą sprawić, że nawet niewielkie pomieszczenie staje się wyjątkowo ciekawe. Postanowiłam więc poszukać inspiracji, żeby stworzyć sobie interesujące otoczenie, w którym odpoczywanie będzie dla mnie przyjemne oraz efektywne. Zabrałam się więc za urządzanie swojej sypialni. Pokój ten nie należy do największych, dlatego chciałam znaleźć sposób, aby go optycznie powiększyć. Zdecydowałam się na płyty betonowe na ścianę, ponieważ takie rozwiązanie bardzo mi się spodobało. Jestem wręcz zachwycona taką estetyką, która kojarzy mi się z industrialnymi wnętrzami o niepowtarzalnym charakterze. Podoba mi się w takich płytach również to, że są one bardzo wytrzymałe. Podczas wybierania tego, co znajdzie się w moim nowym mieszkaniu zwracałam dużą uwagę na jakość zastosowanych materiałów. Chciałam, aby wszystkie wnętrza na długo zachowały swój oryginalny wygląd. Nie mogłam się doczekać, aż wybrane przeze mnie płyty znajdą się na ścianie. Zdecydowałam się na ich szary kolor, ponieważ jest najbardziej uniwersalny. Jeżeli kiedyś będę chciała zmienić wystrój swojej sypialni, nowe meble oraz dodatki będą pasować do kolorystyki ścian oraz podłogi. Wybrałam ciekawe meble, które w połączeniu z dosyć minimalistycznym wystrojem dały niezwykły efekt. Moja nowa sypialnia wygląda bardzo ciekawie, a przy tym jest pomieszczeniem wygodnym oraz praktycznym.

Minimalistyczne wnętrza bardzo mi się podobają. Wcale nie trzeba umieszczać w nich wielu elementów, aby całość robiła dobre wrażenie. Czasami kilka odpowiednio dobranych rzeczy może sprawić, że całość nabierze niepowtarzalnego charakteru. Betonowe płyty na ścianie wyglądają świetnie oraz sprawiają, że sypialnia wygląda niebanalnie. Jest to pomieszczenie bardzo nowoczesne, co wygląd ścian doskonale podkreśla. Nie spodziewałam się, że takie rozwiązanie aż tak przypadnie mi do gustu. Kiedy moi znajomi zobaczyli moje nowe lokum, byli zachwyceni jego wystrojem.