Nasze grzejniki są dobrej jakości

Nasze grzejniki są dobrej jakości

Pracuję już szósty rok w tej samej firmie. Jestem z mojej pracy bardzo zadowolona. Kiedy byłam jeszcze na studiach załatwiłam tam sobie praktyki. Musiałam je odbyć żeby mieć zaliczenie na studiach. Praca w firmie bardzo mi się spodobała. Trafiłam do dobrego działu i poznałam wiele ciekawych osób. Każdy mi pomagał i tłumaczył różne rzeczy żebym jak najwięcej wyniosła z praktyk. Moje koleżanki nie miały tyle szczęścia co ja. Często musiały parzyć kawę czy drukować te same dokumenty a ja na prawdę bardzo wiele robiłam i uczyłam się.

Producent grzejników dla o każdego klienta

grzejniki - producentPo praktykach szefowa powiedziała, że od września będą szukać pracownika więc jak będę miała ochotę to żebym się do nich zgłosiła. I tak już mija mi szósty rok kiedy pracuję w tej samej firmie iw tym samym dziale gdzie odbywałam praktyki. Moja firma jest odpowiedzialna za produkcję grzejników. Nasze grzejniki są wykorzystywane do mieszkań, domów, firm. Współpracujemy z wieloma klientami biznesowymi a także indywidualnymi. Do moich obowiązków należy kontakt z klientem. Staram się przekazać klientowi wszystkie niezbędne informację odnośnie grzejników, które sprzedajemy. Temat jest dla mnie bardzo ciekawy. Nasze grzejniki – producent  są wykonywane bardzo starannie. Dbamy o każdy detal, szczegół. Zależy nam żeby nasi klienci byli zadowoleni z naszych grzejników tym bardziej, że w okolicy jest sporo firm, które działają w tej samej branży. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne. Możemy sobie na to pozwolić dzięki temu, ze mamy sporo zamówień. Ostatnio miałam okazję brać udział w konferencji za granicą. Poznałam wiele osób, z którymi rozpoczęłam współpracę. Nasze grzejniki coraz chętniej są zamawiani przez klientów z zagranicy. To dzięki mojej pracy ten kierunek tak dobrze się rozwija. Kiedy zostałam zatrudniona w firmie od razu zapisałam się na kurs angielskiego. Dobrze zarabiam więc chciałam trochę pieniążków zainwestować w siebie.

Teraz dzięki temu mogę swobodnie porozumiewać się z każdym kontrahentem. Język angielski jest uniwersalny i otwiera wiele możliwości biznesowych i nie tylko. Jestem bardzo szczęśliwa, że miałam tyle szczęścia i udało mi się zatrudnić w tak dobrej firmie. Producent grzejników dba o klientów ale także o swoich pracowników. Mamy dobre warunki pracy i płacy. Ostatnio mogłam także pomyśleć o kredycie na mieszkanie. Udało mi się kupić fajne mieszkanko w dobrej okolicy. Postanowiłam zamontować w nim także grzejniki z naszej firmy bo wiem, że są najlepsze i będę z nich bardzo zadowolona.