Koleżanka poleciła mi piękne rolety

Moja znajoma prowadzi firmę z różnymi roletami. Postanowiłam się do niej odezwać bo byłam w trakcie urządzania mojego wnętrza. Kupiłam jakiś czas domek letniskowy blisko jeziora i kiedy skończyła się zima postanowiłam poświęcić trochę swojego czasu żeby przygotować domek na lato. Chcieliśmy z rodziną spędzać tam swój wolny czas ale domek musiał być urządzony. Zakupiliśmy meble i łózka, które idealnie pasują do naszego wnętrza a ja zajęłam się dodatkami i roletami. Z Iwoną zawsze miałyśmy dobre relacje i kiedy się do niej odezwałam to bardzo się ucieszyła i od razu zaproponowała mi różne ciekawe rozwiązania, które można byłoby wykorzystać u nas w letniskowym domku.

Zakupiłam rolety dzień i noc

dobra roleta dzień i noc w kasecie z łodziIwona w swojej ofercie miała wiele różnych rolet. Można było wybierać sobie w kolorach i rozmiarach. Nam poleciła rolety dzień i noc, które są ostatnio bardzo modne. Klienci często decydują się na takie rozwiązanie bo dzięki nim można szybko zasłonić okna całkowicie lub zostawić prześwity dzięki czemu w pokoju jest również jasno ale nie jest wszystko widoczne. Stwierdziliśmy, że dobra roleta dzień i noc w kasecie z łodzi będzie strzałem w dziesiątkę. Wybraliśmy kolor bezowy, który idealnie pasuje do naszego wnętrza. Iwona poprosiła nas żebyśmy zmierzyli okna, powiedziała nam dokładnie o które wymiary jej najbardziej chodzi. Żeby kupić idealnie dopasowaną roletę trzeba najpierw dobrze zmierzyć swoje okna. Zastosowaliśmy się do prośby koleżanki i w ciągu tygodnia kurier przywiózł nam nowe rolety dzień i noc. Wyglądały idealnie. Bardzo nam się spodobały. Były dobrze zabezpieczone więc w trakcie transportu nic się im nie stało. W kartonie znajdowała się instrukcja obsługi więc wiedzieliśmy jak można je zamontować. Montaż nie był skomplikowany i mąż ze wszystkim sobie sprawnie poradził. Zakupione rolety pasowały idealnie.

Były bardzo solidne i dodawały elegancji w naszym wnętrzu. Podziękowałam Iwonie za pomoc i polecenie tych rolet. Nie korzystaliśmy z nich wcześniej ale tak nam się spodobały w domku letniskowym, że postanowiliśmy wymienić nasze zwykłe żaluzje, które mieliśmy w domu i zamówiliśmy u Iwony rolety dzień noc także do naszego mieszkania. Do każdego pokoju dobraliśmy odpowiednie kolory żeby rolety pasowały do naszego wystroju. Byliśmy z nich bardzo zadowoleni i zrobiłam Iwonie reklamę na różnych portalach społecznościowych. Uważam, że dobrej jakości produkty należy polecać i wspierać lokalnych przedsiębiorców, którzy starają się dbać o każdego klienta i dopasowywać swoje produkty do ich potrzeb.