Jak przygotować się do zabiegu depilacji lightsheer’em?

Jak przygotować się do zabiegu depilacji lightsheer’em?

Niewiele kobiet zastanawia się nad tym, jak dużo czasu i pieniędzy w ciągu roku poświęca na regularną depilację. Niestety idealnie gładkie ciało często wymaga wyrzeczeń oraz poświęcenia, a usuwanie włosków różnymi metodami niekiedy wiąże się z przykrymi dolegliwościami. Najbardziej dokuczliwe są bolesne podrażnienia oraz wrastające włoski, które mogą doprowadzić do poważniejszych powikłań, takich jak na przykład zapalenie mieszków włosów. Wbrew pozorom tych problemów można się pozbyć w bardzo prosty i skuteczny sposób. 

Sekrety depilacji lightsheer’em

lightsheer desireChoć depilacja laserowa na początku swojego istnienia nie była zbyt popularna ze względu na cenę i sceptyczne podejście potencjalnych klientów, z czasem zaczęła zyskiwać coraz większe grono zadowolonych zwolenników. Ceny takiego zabiegu z upływem lat znacznie zmalały i stały się dostępne dla większej części społeczeństwa. Wiele osób wykonywało także prostą kalkulację, z której wynikało, że depilacja laserowa w perspektywie czasu okaże się tańsza niż konieczność regularnego kupowania jednorazowych maszynek, wosku czy specjalnych kremów. Warto także pamiętać, że jest to ogromna oszczędność czasu i niezwykły komfort, ponieważ po serii zabiegów skóra przez wiele długich lat będzie idealnie gładka. Niestety mimo wielu pozytywnych opinii niektóre osoby wciąż nie są przekonane do skuteczności takiej depilacji. Wystarczy jednak wybrać odpowiedni laser i umówić się na pierwszy zabieg, żeby przekonać się o jego zachwycających efektach. Najbardziej polecanym laserem jest lightsheer desire, który trwale usuwa owłosienie z dowolnej partii ciała. Najlepsze efekty uzyskuje się wtedy, kiedy włoski są ciemne, a karnacja jasna, dlatego przed zabiegami powinno się unikać opalania. Niewskazane jest także zażywanie leków na bazie ziół albo tych, które wykazują działanie fotouczulające. Mimo wszystko najważniejszych instrukcji powinna udzielić osoba wykonująca zabieg. Dlatego warto umówić się na konsultację co najmniej kilka tygodni przed planowaną wizytą, żeby jak najlepiej przygotować się do tego rodzaju depilacji.

Depilacja laserowa jest tak bardzo zachwalana, ponieważ jej efekty widać już po pierwszym zabiegu. Nie są one jeszcze zbyt duże, ale wiele osób zauważa różnicę, która sprawia, że decydują się na kolejne serie. Aby osiągnąć idealnie gładką skórę zazwyczaj potrzeba około 4-6 wizyt w zaufanym gabinecie. Niektórzy martwią się także o to, że zabiegi będą zbyt bolesne. Choć każdy ma inny próg bólu, zazwyczaj mało kto skarży się na coś więcej niż lekki dyskomfort, który z biegiem czasu staje się coraz mniejszy.