Drzwi przesuwne wszystkim się spodobały

Drzwi przesuwne wszystkim się spodobały

Pół roku temu skończyliśmy budować nasz pierwszy dom. Kupiliśmy działkę poza miastem. Mieszaliśmy bardzo aktywną pracę i zależało nam żeby po wszystkich zawodowych obowiązkach a także w weekend móc sobie po prostu zwyczajnie odpocząć z dala od zgiełku miasta, pędzących aut i korków. Zależało nam na kontakcie z przyrodą i dużym ogrodzie żeby nasze dzieci mogły się bawić aktywnie na świeżym powietrzu.

Zakupiliśmy do naszego domu nowoczesne drzwi

drzwi przesuwne drewnianeUdało nam się rozpocząć współprace z dobrym architektem i ekipą budowlaną i po kilku miesiącach mieliśmy zbudowany dom. Dom był przestronny. Zdecydowaliśmy się na drzwi przesuwne drewniane. Nie chcieliśmy żeby drzwi zabierały lub ograniczały wejście, wyjście z pokoju. Drzwi przesuwne zostały nam polecone przez architekta. Były spełnieniem naszych oczekiwań. Fajnie się wpasowały do naszego wnętrza. Były łatwe w obsłudze. Otwieranie i zamykanie ich nie wymagały użycia siły. Wszystko łatwo chodziło. Nawet nasze małe dzieci nie miały z nimi żadnego problemu. W drzwiach były także zamki więc z przyszłości jeśli dzieci będą chciały będą mogły z niego skorzystać. Póki co klucze posiadamy my. Byłam zadowolona, że porządne drewniane drzwi udało nam się kupić w dobrej cenie. Akurat była wyprzedaż noworoczna. Wiedziałam, że drzwi przesuwne drewniane są dosyć drogie dlatego tym bardziej cieszyliśmy się, że udało nam się trafił na tak dobrą cenę. W naszym domu mieliśmy pięć pokoi i musieliśmy kupić pięć sztuk drzwi plus ościeżnice. Gdyby nie ta promocja to musielibyśmy zakupić je na raty a tak starczyło nam na ich zakup gotówki. Drzwi przesuwne spodobały się wszystkim, którzy nas odwiedzili do tej pory. Takie przesuwne drzwi to bardzo dobre rozwiązanie zarówno do mniejszych jak i większych pomieszczeń. Nie zajmują praktycznie żadnego miejsca. Chowają się szybko i bezproblemowo. Można sobie zamontować je na prawą lub lewą stronę w zależności jakie mamy zapotrzebowanie. Cieszę się, że nasz architekt nam je doradził. Nasze dzieciaki je uwielbiają. Na początku chętnie je zamykały i otwierały bawiąc się w chowanego. Po kilku miesiącach już się z nimi oswoiły i już tak na szczęście nie szaleją.

Jesteśmy zadowoleni, że mogliśmy sobie pozwolić na wybudowanie domu. Wiemy, że kosztowało nas to sporo pieniędzy ale dla naszych dzieci to jest świetne rozwiązanie. Mają sporo przestrzeni. Duży ogród i plac zabaw. Mamy ich na oku i nie musimy się martwić jak gdzieś wychodzą. Poza tym mamy blisko do szkoły i w okolicy jest sporo dzieci w ich wieku.