Drukarka do nowej kasy fiskalnej

Drukarka do nowej kasy fiskalnej

Wyposażając sklep, zawsze staraliśmy się by wnętrze wyglądało jak najbardziej okazale, dlatego większość szaf była przeszklona w taki sposób, by jak najlepiej prezentować eksponowane w nich repliki i sprzęt. Oczywiście, dotyczyło to i innego wyposażenia, także kas fiskalnych, choć w przypadku tych ostatnich, nasza własna niewiedza okazała się problemem. Model przez nas wybrany był bardzo zachwalany i nowoczesny, posiadając mnóstwo funkcji dodatkowych i możliwości programowania.

Uniwersalna drukarka do kasy fiskalnej

drukarka fiskalna cenaNasza kasa posiadała jednak jeden mankament, a mianowicie brak drukarki, która nie była dołączona do zestawu. Zauważyliśmy to dopiero po rozpakowaniu dostarczonych nam kas i na początku myśleliśmy że były to modele wybrakowane, jednak po dokładniejszym sprawdzeniu specyfikacji producenta okazało się, iż drukarki do tego modelu nie były dodawane, i musieliśmy się w nie zaopatrzyć we własnym zakresie. Brak wiedzy na ten temat znacznie utrudnił nam poszukiwania, i wielokrotnie musieliśmy sięgać po poradę kolegów pracujących w najróżniejszych sklepach. Zbieranie informacji jednak opłaciło się. Na tyle, iż po jakimś czasie wszystkie zebrane przez nas opinie i informacje wskazywały, iż najbardziej odpowiednia do naszych kas będzie uniwersalna drukarka fiskalna cena takiego urządzenia nie była zbyt wygórowana. Tym bardziej, że w porównaniu do bardziej wyspecjalizowanych modeli, przeznaczonych do kas od konkretnego producenta, a że było to urządzenie wymagane do działania sklepu, bez wahania postanowiliśmy się w nie zaopatrzyć, po uprzednim upewnieniu się, iż będzie ono na pewno działać z modelem kas, które mieliśmy na stanie, a które było na liście urządzeń zgodnych z drukarką, wedle informacji producenta. Drukarki te były bardzo proste w instalacji i nie wymagały żadnego programowania, gdyż samoczynnie dopasowywały ustawienia tak, by jak najlepiej współgrać z modelem kasy, do którego zostały podłączone.

Była to świetna funkcja dla osób takich jak my, które nie posiadały zbyt dużej wiedzy na temat działania i programowania funkcji takowej drukarki, jednak miała ona jednak bardzo duże możliwości przeprogramowywania, dodawania najróżniejszych komend i różne tryby druku, niewątpliwie przydatne dodatki, dające użytkownikowi wiele możliwości, choćby drukowania kuponów rabatowych i konkursowych. Od samego początku zauważyliśmy, że drukarka była bardzo prosta w obsłudze, nawet dla osoby wcześniej nie mającej styczności z takim sprzętem, i nigdy nie mieliśmy problemu z jej działaniem.